154

אודות

154
אודות

ארגון מנחי ביודנסה התחיל כחלום. חלום על  איחוד, על שיתוף פעולה, תמיכה בין מנחי ביודנסה בישראל , רצינו ליצור ביחד, כל המנחים, נגישות לכל אישה ואיש, להסברים על השיטה והאופן שבו היא מעצימה את החיים ולהעניק לכל מנחה בישראל אפשרות לפרסום ושיווק אישי במרחב משותף, ובכך להעביר לקהל הרחב את כל האפשרויות המגוונות שביודנסה מציעה לאדם פרטי, לקבוצות ולארגונים שונים.

לאחר עבודה רבה ובהתנדבות של כמה מהמנחות הראשונות בישראל ובתמיכה של שאר המנחות, נוצר הארגון והמרחב האינטרנטי שלו: אתר ארגון מנחי ביודנסה.

כיום חברים בארגון מעל 85 מנחים, שקיבלו הסמכה כמאפשרי ביודנסה וחלקם גם כמורים דידקטיים לביודנסה. בהמשך יצטרפו לארגון כל תלמידי בתי הספר לביודנסה בישראל, שיהיו מעוניינים בכך, לאחר  שיוסמכו בתהליך של שלוש שנות לימוד בבית הספר לביודנסה ויפתחו קבוצה.

תודה לכל מנחי ביודנסה ישראל שעובדים ומלמדים ומביאים בהתרגשות ובהתפעמות גדולה את המסר של הביודנסה – מסר של אהבה ושמחה, מסר של עצמת הפשטות, מסר של חיים!

ארגון המנחים, הוא ארגון התנדבותי , אשר מופעל על ידי מנחים מוסמכים ומטרתו להגביר את המודעות לביודנסה בארץ.
תחומי הפעילות של הארגון:

* לאפשר היכרות עם השיטה באמצעות כתבות, מאמרים ופרסומים מקצועיים, אשר חוקרים את הביודנסה ואת ההשפעה שלה בתחומי חיים שונים, על המשתתפים.
* תמונה רחבה של פעילות מנחי ביודנסה בישראל: היכרות עם המנחים דרך הפרופיל האישי של כל אחד ומידע על קבוצות שבועיות וסדנאות באזורים השונים בארץ.
* פעילות קהילתית חברתית , כמו מפגשי משתתפים מקבוצות ברחבי ישראל, מסיבות ופעילות בהתנדבות בקהילה לפי יכולתם של המנחים.
* מידע וקישורים לסדנאות ופסטיבלים בארץ ובחו"ל

כל הפעילות של הארגון נעשית כיום בהתנדבות ואף אחד מהמארגנים אינו מקבל תשלום על פעילותו - כל ההכנסות משמשות למימון קידום פעולות פרסום, שיווק, העשרה מקצועית למנחי ביודנסה מוסמכים ולמנחים בהתמחות ופעולות חברתיות מגבשות לכלל הקבוצות בארץ. 

ארגון המנחים פועל יד ביד עם בתי הספר לביודנסה בישראל. לארגון ולבתי הספר מטרה אחת - לקדם את הביודנסה בישראל כל אחד בדרכו ועל פי יכולותיו.