154

בוקר ביודנסה לנשים בהדר יוסף (תל אביב)

מנחה: מיכל קמיל
אוכלוסיית יעד:   
יישוב: תל אביב
כתובת: בית פרנקפורט , קיציס 23
מועד: יום ראשון 11:00-13:00
טלפון:   
דוא"ל:    mkamil2@gmail.com
קבוצת בוקר לגברים ונשים
=====================
מזמינה אתכן לפגוש את הקסם הפשוט והנפלא של הביודנסה!
אחרי שנים בהם אני מאפשרת ביודנסה בהרצליה ורעננה, נעניתי לפניות ואני פותחת קבוצה בתל אביב.
קבוצת הביודנסה שתתגבש, תיפגש פעם בשבוע, לכשעה וחצי עד שעתיים. המשתתפים רוקדים לצלילי מוסיקת עולם שנבחרה במיוחד, וחווים התנסות אשר נקראת ויונסיה. כל ויונסיה, היא מסע קטן סביב נושא מחיי היום יום. אנחנו רוקדים גם לבד וגם אחד עם השני בקבוצה ומגלים מחדש את השמחה ואת ההנאה לרקוד את עצמנו, בפשטות, כמו שמתאים לנו.
ישנה הכוונה שנותנת מסגרת לכל ריקוד ובתוכה אנחנו נותנים לאינסטינקטים, לרגשות ולתחושות להוביל אותנו. אנחנו הריקוד, המוזיקה, היוצרים והיצירה.
נרקוד שמחה, קלילות, התלהבות, אהבה, חברות, הקשבה ועוד נושאים רבים, ונגלה עוד מעצמנו, מיכולותינו, מהטוב שבנו. נמצא דרך הגוף מה שנכון לנו היום בחיינו.
השתתפות לאורך זמן בשיעורים השבועיים, מאפשרת לכל הטוב שעולה ומורגש במפגשים, להיכנס למערכות היחסים שלנו ביום יום, עם עצמנו ועם אחרים.
אין צורך בניסיון מוקדם או בכושר מיוחד. רק לבוא עם פתיחות.
השיעורים מכבדים מאוד את היכולת של כל משתתף ומשתתפת.

על המנחה: מיכל קמיל, מאפשרת ביודנסה בקבוצות שבועיות, סדנאות עומק בביודנסה וסדנאות שמשלבות ביודנסה עם נושאים אחרים (כמו קול ושירה, אמנות ועוד), מורה להכשרת מנחי ביודנסה, בבתי ספר לביודנסה.

**להרשמה פנו למיכל 0522654701 או לאימייל mkamil2@gmail.com
פרטים טכניים (גם הם חשובים): המפגשים באולם גדול ונעים, מקום חניה רב וחופשי מתשלום, שעות שנבחרו כדי שאפשר יהיה לדלג על הזמנים בהם יש פקקי התנועה של תל אביב.

מיכל קמיל, מאפשרת ביודנסה ומורה להכשרת מנחי ביודנסה (מטעם ארגון IBF העולמי לביודנסה), מלמדת בבתי ספר להכשרת מנחי ביודנסה.
> לדף הקודם